KOMÍNY ČERVINKA  Chraňte svůj dům před požáry!  S komínem od naší firmy, můžete klidně spát! 

Doporučujeme!

Navštivte kategorii "VYMAZÁNÍ KOMÍNU", tato metoda je v České republice ojedinělá, nicméně velice kvalitní, srovnatelná např.: s vložkováním, nicméně o dost levnější! Mrkněte na fotodokumentaci.


REKONSTRUKCE KOMÍNŮ
Rekonstrukce komínů

Přestavba na místě

Nadstřešní část u komínů je nejvíce namáhána povětrnostními vlivy. Vzhledem k ochlazování komínového zdiva v nadstřešní části, dochází ke kondenzaci vodní páry ve spalinách.

Komíny musí odolávat nejen povětrnostním vlivům a kondenzátům, ale i účinkům spalin, které vznikají při hoření. Spaliny agresivně narušují vedle samostatného komínového zdiva i omítku komínového tělesa.

Dochází k rozpadu cihel, vypadávání malty, nastává porušení funkce a stability komínu a především ohrožení bezpečnosti. Popsané procesy vedou k narušení a rozpadu nadstřešní části komínu.

Přestavby

Poškozenou nadstřešní část komínu je nutné odbourat a nově vyzdít zkvalitních cihel. Právě kvalita použitých lícových cihel společně se zdící maltou určuje z velké části životnost nového komínu. Veškeré stavební práce provádíme za pomoci závěsného lešení a výškového dopravníku. Tím eliminujeme transport veškerých materiálů vnitřkem budovy na minimum.

 

Orientační ceník:

Zbourání komínu   1m? od 3 000 kč
Postavení komínu  1m? od 10 360 kč

 

 

 

 

Použití lešení a výškový dopravník od  1 500 kčUkázka rekonstrukce komínu Komín před rekonstrukcí Instalace lešení Výškový dopravník Odstranění stávajícího komínu Stavba nového komínu Nový komín včetně lávky


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

img comment

 

ZTVhN